Szalony wystawowy weekend

Ten weekend spędziłyśmy razem z naszą flat coated retrieverką Dzi, curly coated retrieverką Xeną oraz z synem Ali Lokim( POLSKI HYDRAULIK z BasiSfory) na 3 wystawach w Rumunii i na Węgrzech. Weekend szalony i pełen pecha, który prześladował nas przez praktycznie cały wyjazd poza samymi ocenami naszych psów. Zaczęło się niewinnie od odbierania w pośpiechu dowodu rejestracyjnego, przez wyklęcie przez małego Cygana a na lawetowaniu samochodu ze Słowacji skończywszy. Na szczęście same wystawy okazały się szczęśliwe i mimo wszystkich przeciwności losu wróciliśmy szczęśliwi i jak zwykle dumni z naszych psów 🙂

CACIB Oradea, Rumunia
Xena w klasie pośredniej wybiegała ocenę doskonałą z lokatą 1, CAC, Najlepsza Suka, CACIB oraz BOB 🙂
Dzi w klasie championów otrzymała ocenę doskonałą z lokatą 1, CAC, Najlepsza Suka, CACIB oraz BOS od bardzo surowego sędziego – Dzi była jedyną suką z oceną doskonałą! 🙂
Loki w klasie otwartej otrzymał ocenę doskonałą z lokatą 1, CAC i rCACIB 🙂

CACIB Debreczyn, Węgry
Xena w klasie pośredniej wybiegała ocenę doskonałą z lokatą 1, CAC, Najlepsza Suka, CACIB oraz BOB 🙂
Dzi w klasie championów otrzymała ocenę doskonałą z lokatą 1, CAC i rCACIB 🙂
Loki w klasie otwartej otrzymał ocenę doskonałą z lokatą 1, CAC, Najlepszy Pies, CACIB i BOS 🙂

CAC Oradea, Rumunia
Xena w klasie pośredniej wybiegała ocenę doskonałą z lokatą 1, CAC, Najlepsza Suka oraz BOB 🙂 Tym samym Xena została Championem Rumunii, potrzebuje jedynie certyfikatu użytkowości aby zostać Championem Węgier oraz rozpoczęła Interchampionat!
Dzi w klasie championów otrzymała ocenę doskonałą z lokatą 1 i CAC 🙂 Tym samym Dzi została Championem Rumunii oraz potrzebuje jedynie certyfikatu użytkowości aby zostać Championem Węgier!
Loki w klasie otwartej otrzymał ocenę doskonałą z lokatą 1, CAC, Najlepszy Pies oraz BOS 🙂 Tym samym Loki, w wieku 15 miesięcy i 6 dni, został Championem Rumunii, potrzebuje jedynie certyfikatu użytkowości aby zostać Championem Węgier oraz rozpoczął Interchampionat!

A to kilka zdjęć z naszego wyjazdu:
[fbalbum url=”https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1027660683933368.1073741948.162248437141268&type=3″]