Podsumowanie sezonu

z BasiSfory

Kolejny sezon wystawowy za nami! Sezon pełen sukcesów, zwiedzania, poznawania nowych ludzi i, jak to często w życiu bywa, poznawaniu się na ludziach.

Podczas ostatnich miesięcy odwiedziliśmy wystawy w 19 miastach 5 krajów. Łącznie pokonaliśmy ponad 17000 km i tylko 2 razy zepsuliśmy samochód 😉

Podczas tych 22 wystaw pokazaliśmy 6 z naszych psów( Brendę, Lolę, Alę, Dzi, Xenę i Sama), łącznie było to 46 zgłoszeń.

Największy sukces odnieśliśmy na najbardziej prestiżowej wystawie świata – Crufts w Birmingham, UK. Xena w klasie junior otrzymała VHC(lokata 5)/6, Lola w klasie special working lokatę 2 a Sam… Sam zaszalał po całości zdobywając lokatę VHC( lokatę 5) na 18 psów w klasie special working!

Ogólnie nasze psy otrzymały:
* 42 razy ocenę doskonałą( 4 zgłoszenia na Crufts gdzie nie przyznaje się takich ocen) w tym 35 razy z lokatą 1
* 5 razy ZwMł zawsze z BOB Junior
* 23 razy CWC/CAC
* 16 razy Najlepszy Dorosły Pies/Suka
* 11 razy CACIB i 3 razy rCACIB
* 4 razy BOB Weteran
* 5 razy BOB Użytków
* 4 razy BOS( Zwycięzca Płci Przeciwnej)
* 13 razy BOB
* 3 razy kwalifikacja Crufts 2016
* 2 razy BOG IV i po jednym razie BOG III oraz BOG II
* BIS Użytków III i IV
* BIS Weteranów IV
* BIS Grup Hodowlanych III
* oraz wiele razy przechodziły do ścisłego finału BIS Junior, BOG czy BIS Par

W tym roku nasze psy zdobyły tytuły:
* Młodzieżowy Champion Polski
* 2 razy Champion Rumunii
* Champion Polski Weteranów
* Interchampion CIE

Ale nie tylko nasze domowe psy odnosiły sukcesy.
Nasz POLSKI HYDRAULIK z BasiSfory czyli Loki szalał na wystawach w kraju i za granicą i zdobył tytuły Młodzieżowy Champion Polski oraz Champion Rumunii. Zaczął też, w wieku 15 mc i 5 dni Interchampionat!
Nasz LUBELSKI FULL z BasiSfory czyli Reef biegał po holenderskich ringach gdzie radził sobie równie dobrze – zaczął Młodzieżowy Championat Holandii oraz wygrał klasę pośrednią na największej wystawie w Holandii – Amsterdam Winner. Poza tym został przebadany z wynikami HD A, PL 0/0, oczy czyste, gonio wolny.
W Belgii reprezentowała nas LUBELSKA PERŁA z BasiSfory czyli Nikki, która min wybiegała lokatę w silnie obsadzonej stawce na wystawie klubowej.
W Rosji dzielnie reprezentuje nas LUBELSKI CYDR z BasiSfory czyli Lorentz, który osiąga coraz lepsze wyniki podczas szkolenia na psa poszukiwawczo-ratowniczego.
Gratulujemy rodzinom naszych maluchów!

Jak co roku chcemy podziękować wszystkim tym, którzy trzymali za nas kciuki, wspierali nas czy, w końcu, towarzyszyli nam w naszych podbojach. Nie sposób nie wymienić tu Kingi bez której wielu z tych sukcesów nie byłoby – Kinga jesteś wielka, dzięki za wszystko!
Oczywiście podziękowania należą się też wszystkim rodzinom naszych psich dzieci – dziękujemy za kolejny rok super opieki, zaangażowania i miłości do naszych maluchów.

Do zobaczenia w 2016! 🙂