Mamy szczenięta rasy curly coated retriever!

9 maluchów – 6 suczek( 5 czarnych, 1 wątrobiana) i 3 pieski( 1 czarny i 2 wątrobiane)

Nasze psy jako jedyne w kraju mają znany genotyp po rodzicach lub testy genetyczne( poza klinicznymi) w kierunku wszystkich chorób charakterystycznych dla rasy( GSDIIIa, EIC oraz jako jedyni PRA cord1) dlatego już teraz wiemy, że wszystkie maluchy z tego miotu są GSDIIIa wolne oraz PRA cord1 wolne, nigdy też nie zachorują na EIC!

kartka pl

Mamą została nasza Xena - IntCh ChPL ChRO MłChPL MłChSM ZwKl’16 ZwPL’16 WARRIOR PRINCESS z BasiSfory. Xena, nazywana też Kangurem, to suka ładna( o czym świadczą jej tytuły wystawowe), zdrowa( HD A, ED 0/0, PL 0/0, oczy klinicznie czyste poza distichiasis, serce w normie, GSD IIIa czysta po rodzicach, PRA cord1 czysta, EIC nosiciel po rodzicach) i przede wszystkim na typowy dla rasy temperament.

Ojcem został nasz młody reproduktor Wiktor – ChPL MłChPL ZwKL’17 Zwpl’17 MłZwPL’16 Paradigma FOLKOR. Wiktor podobnie jak Xena jest ładny, zdrowy( HD A, ED 0/0, oczy klinicznie czyste od chorób dziedzicznych, GSD IIIa wolny po rodzicach, PRA cord 1 wolny po rodzicach, EIC wolny, serce w normie). Wiktor jest ślepo zakochany w Kasi, jest w stanie wskoczyć za nią w ogień. Poza tym jest też niesamowitym pieszczochem ;)

Kilka zdjęć Xeny i Wiktora:

Zdjęcia szczeniaczków:

Rodowód szczeniąt
rodowod
Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji szczeniąt
zbasisfory@gmail.com lub telefonicznie 785507010.