Szalony wystawowy weekend

Ten weekend spędziłyśmy razem z naszą flat coated retrieverką Dzi, curly coated retrieverką Xeną oraz z synem Ali Lokim( POLSKI HYDRAULIK z BasiSfory) na 3 wystawach w Rumunii i na Węgrzech. Weekend szalony i pełen pecha, który prześladował nas przez praktycznie cały wyjazd poza samymi ocenami naszych psów. Zaczęło się niewinnie od odbierania w pośpiechu dowodu rejestracyjnego, przez wyklęcie przez małego Cygana a na lawetowaniu samochodu ze Słowacji skończywszy. Na szczęście same wystawy okazały się szczęśliwe i mimo wszystkich przeciwności losu wróciliśmy szczęśliwi i jak zwykle dumni z naszych psów :)

CACIB Oradea, Rumunia
Xena w klasie pośredniej wybiegała ocenę doskonałą z lokatą 1, CAC, Najlepsza Suka, CACIB oraz BOB :)
Dzi w klasie championów otrzymała ocenę doskonałą z lokatą 1, CAC, Najlepsza Suka, CACIB oraz BOS od bardzo surowego sędziego – Dzi była jedyną suką z oceną doskonałą! :)
Loki w klasie otwartej otrzymał ocenę doskonałą z lokatą 1, CAC i rCACIB :)

CACIB Debreczyn, Węgry
Xena w klasie pośredniej wybiegała ocenę doskonałą z lokatą 1, CAC, Najlepsza Suka, CACIB oraz BOB :)
Dzi w klasie championów otrzymała ocenę doskonałą z lokatą 1, CAC i rCACIB :)
Loki w klasie otwartej otrzymał ocenę doskonałą z lokatą 1, CAC, Najlepszy Pies, CACIB i BOS :)

CAC Oradea, Rumunia
Xena w klasie pośredniej wybiegała ocenę doskonałą z lokatą 1, CAC, Najlepsza Suka oraz BOB :) Tym samym Xena została Championem Rumunii, potrzebuje jedynie certyfikatu użytkowości aby zostać Championem Węgier oraz rozpoczęła Interchampionat!
Dzi w klasie championów otrzymała ocenę doskonałą z lokatą 1 i CAC :) Tym samym Dzi została Championem Rumunii oraz potrzebuje jedynie certyfikatu użytkowości aby zostać Championem Węgier!
Loki w klasie otwartej otrzymał ocenę doskonałą z lokatą 1, CAC, Najlepszy Pies oraz BOS :) Tym samym Loki, w wieku 15 miesięcy i 6 dni, został Championem Rumunii, potrzebuje jedynie certyfikatu użytkowości aby zostać Championem Węgier oraz rozpoczął Interchampionat!

A to kilka zdjęć z naszego wyjazdu: