Wyjazd do Nowego Targu

Wczoraj wróciliśmy z weekendowego wyjazdu do Nowego Targu gdzie wraz z flat coated retrieverami Sonką i Samem oraz curly coated retrieverem Wiktorem nie tylko biegaliśmy po ringach wystawowych ale też odwiedziliśmy naszych przyjaciół z hodowli Hasanoga czyli Trzopów i ich malutką sunię flatkę Spoko :)
Aura nie sprzyjała zaplanowanym spacerom po górach ale mimo to bardzo miło spędziliśmy czas :)
Oczywiście tradycyjnie już nasze psy stanęły na wysokości zadania podczas wystaw i jak zwykle wracaliśmy do domu z tarczą :) A oto wyniki :)

Krajowa Wystawa I, II, III, VIII i IX gr 16.07.2016:
Wiktor otrzymał ocenę wybitnie obiecującą z lokatą 1 oraz tytuł Najlepsze Młodsze Szczenię w Rasie. Podczas konkurencji finałowych spodobał się sędzi na tyle, że wybrała go do finałowej 6 BIS Młodszych Szczeniąt!! :)
Sam otrzymał ocenę doskonałą z lokatą 1, CWC, Najlepszy Dorosły Pies oraz BOB. Podczas konkurencji finałowych zdobył jeszcze BIS Użytków II! :)
Sonka, wystawiana przez Maję Trzop, otrzymała ocenę doskonałą z lokatą 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran w Rasie oraz BOS! :)

Krajowa Wystawa Psów Rasowych, 17.07.2016:
Wiktor otrzymał ocenę wybitnie obiecującą z lokatą 1 oraz tytuł Najlepsze Młodsze Szczenię w Rasie :)
Sam otrzymał ocenę doskonałą z lokatą 1, CWC, Najlepszy Dorosły Pies oraz BOB :)
Sonka,  znów wystawiana przez Maję Trzop, otrzymała ocenę doskonałą z lokatą 1, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran w Rasie oraz BOS! :) Tym samym nasza Soneczka w 8 dni zdobyła swój pierwszy championat – Champion Polski Weteranów! :)
Tego dnia nie czekaliśmy na finały – padało tak bardzo, że w ciągu kilku minut na ringu wszyscy byliśmy przemoczeni do suchego kłaczka…

Dziękujemy jeszcze raz rodzinie Trzopów i Spoko za gościnę! :)

A to nasze zmokłe kurki podczas niedzielnej wystawy:

Wiktor
Wiktor - Paradigma FOLKOR
Sam
Sam - WILDEST SAM THE FIREFIGHTER z BasiSfory
Sonka
Sonka - Compendio SUNFLOWER POLLEN