Wystawy w… San Marino!

Poprzedni weekend spędziliśmy razem z naszą młodą curly coated retrieverką Xeną i naszym flat coated retrieverem Samem na 2 wystawach w San Marino oraz w niedalekim włoskim Rimini gdzie mieliśmy bazę noclegową.
Na obu wystawach nasze psy spisały się całkiem nieźle i jak zwykle pękamy z dumy :)
Same wystawy były bardzo fajne choć troszkę chaotyczne, różnią się też troszkę od naszych wystawy min nie przyznaje się tam wniosków Zwycięzca Młodzieży czy CAJC a wnioskiem na Młodzieżowego Championa jest ocena doskonała z lokatą 1 w klasie młodzieży, na wystawach Special CAC nie ma konkurencji finałowych i po ocenie można od razu jechać do domu ;)
A teraz troszkę wyników :)

SONY DSC
Na wystawie Special CAC Xena pierwszy raz w klasie młodzieży wywalczyła ocenę doskonałą z lokatą 1, Najlepszego Juniora w Rasie oraz BOB :) W nagrodę dostała fajną rozetkę i … wino ;)
Na wystawie międzynarodowej powtórzyła wynik z poprzedniego dnia – doskonała z lokatą 1, Najlepszy Junior w Rasie oraz BOB. Dodatkowo zdobyła kwalifikację na Crufts 2015 :)
Tego dnia nasza Xena, w wieku 9 miesięcy i 3 dni, zdobyła tytuł  Młodzieżowy Champion San Marino!!! :)

SONY DSCSam na wystawie Special CAC nie chciał się pokazać i zdobył oocenę doskonałą z lokatą 2 oraz resCAC.
Na wystawie międzynarodowej zdobył ocenę doskonałą z lokatą 1, CAC i resCACIB. Było bardzo blisko do skończenia Interchampionatu ale uda się następnym razem :)

A w przerwach między wystawami nasze psy bawiły się tak: